Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL ERIK JAMTÅS (1960-2017), "Bortom jud LIII", olja på pannå, signerad atergo, olja på pannå, ca 45x55 cm
891060
2021-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här