Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, 3 lådor, beslag i förgylld brons, skodda ben, höjd ca 77 samt 108x62 cm

Stötmärken mest på skivan, fläckar, blekta partier, repor, slitage

891065

2021-03-22