Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALMA ÖHRSTRÖM (1897-1987): Vårmotiv, monogramsignerad AÖ, daterad 66, olja på pannå, ca 51x 76 cm
smärre färgbortfall
891069
2021-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här