Mats Rydstern oljemålning

Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATS RYDSTERN (född 1952): Komposition, olja på pannå, signerad Mats Rydstern, daterad a tergo MR -92, ca 62x53 cm

891073

2021-03-20