Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GERT MARCUS (1914-2008): Vid syntröskeln/Di-Edersekvensen, signerade och numrerade Marcus 29/50, färgserigrafier 8 st (4 saknas), bildmått ca 47x47 cm
Skador:
Gulnade
891080
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här