Gert Markus seriegrafier

Gert Markus seriegrafier
Gert Markus seriegrafier
Gert Markus seriegrafier
Gert Markus seriegrafier
Gert Markus seriegrafier
Gert Markus seriegrafier

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

GERT MARCUS (1914-2008): Vid syntröskeln/Di-Edersekvensen, signerade och numrerade Marcus 29/50, färgserigrafier 8 st (4 saknas), bildmått ca 47x47 cm

Skador:
Gulnade

Zustandsbeschreibung

891080

2021-04-18