Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BREVKORTSALBUM, med ca 190 vykort, huvudsak 1900-talets början, b.l.a Jenny Nyström
Diverse slitage, albumet med skador
891081
2021-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här