Brevkortsalbum

Brevkortsalbum
Brevkortsalbum
Brevkortsalbum
Brevkortsalbum
Brevkortsalbum
Brevkortsalbum
Brevkortsalbum
Brevkortsalbum
Brevkortsalbum
Brevkortsalbum
Brevkortsalbum
Brevkortsalbum

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BREVKORTSALBUM, med ca 190 vykort, huvudsak 1900-talets början, b.l.a Jenny Nyström

Diverse slitage, albumet med skador

891081

2021-03-16