Oskar Bergman pastell

Oskar Bergman pastell
Oskar Bergman pastell
Oskar Bergman pastell
Oskar Bergman pastell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Bylandskap, signerad och daterad Oscar Bergman mars 1920, pastell, bildmått ca 35x50 cm

891084

2021-03-17