Öppnare och istång Frankrike

Öppnare och istång Frankrike
Öppnare och istång Frankrike
Öppnare och istång Frankrike
Öppnare och istång Frankrike
Öppnare och istång Frankrike
Öppnare och istång Frankrike

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

ÖPPNARE, ISTÅNG, Breveté S.G.D.G, Frankrikem, 1900-talets andra kvartal, gulmetall och onyx, i etui, längd 11,5 respektive 20 cm.

Smärre bruksslitage.

891085

2021-03-28