Stol empire 1800-tal

Stol empire 1800-tal
Stol empire 1800-tal
Stol empire 1800-tal
Stol empire 1800-tal
Stol empire 1800-tal
Stol empire 1800-tal
Stol empire 1800-tal
Stol empire 1800-tal
Stol empire 1800-tal
Stol empire 1800-tal
Stol empire 1800-tal
Stol empire 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, empire, 1800-tal, skurna detaljer, mahognyfanér, betsade ben, stoppad plyschklädsel, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, fläckar förekommer

891086

2021-03-18