Bord 1900-talets andra hälft

Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1900-talets andra hälft, skiva i ek, kromade ben, höjd ca 75, 180x90 cm, medföljande 1 iläggsskiva bredd 50 cm

Brukslitage, smärre märken

891097

2021-03-16