Tommy Carlsson färglitografi
Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
TOMMY "TC" CARLSSON (född 1958): Stilleben med päron", signerad, numrerad 24/120, färglitografi, bladmått ca 49,5x43 cm, oramad
891105
2021-03-16