Tommy Carlsson färglitografi

Tommy Carlsson färglitografi
Tommy Carlsson färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

TOMMY "TC" CARLSSON (född 1958): Stilleben med päron", signerad, numrerad 24/120, färglitografi, bladmått ca 49,5x43 cm, oramad

891105

2021-03-16