Anna Petrus etsning

Anna Petrus etsning
Anna Petrus etsning
Anna Petrus etsning
Anna Petrus etsning

Klubbat för:

6 800 SEK

4 000 SEK

ANNA PETRUS (1886-1949), Flicka och Pan, 1913, signerad Petrus, akvatint och linjeetsning, bildyta ca 12 X 26 cm

891123

2021-03-21