Joan Miró, efter, färglitografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JOAN MIRO (1893-1983): efter, Komposition, färglitografi, ur Derriere Le Mirroir, nr 195, osignerad/onumrerad, bildmått ca 23x26cm
Kuntoraportti
891128
Päivämäärä:
2021-03-17