Märklin tåganläggning spår Ho
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, 1960-70-tal, bestående av ånglok 3047, 3097, godsvagn 4575, 4633, 4514, timmervagn 4512, transformatorvagn 4617, personvagn 4090, 4082 (samtliga dessa är i fabriksförpackningar), 3 öppna godsvagnar, övergång 7390 (förpackning), 12 elväxlar (varav 6 i förpackning), ca 170 rälsbitar, delvis i förpackningar, stoppbock, 2 ställputar, krysspår, transformator
Funktioner ej testade, skador förekommer, 2 skadade lok samt vagn medföljer,
891129
2021-03-18