Märklin tåganläggning spår Ho

Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, 1960-70-tal, bestående av ånglok 3047, 3097, godsvagn 4575, 4633, 4514, timmervagn 4512, transformatorvagn 4617, personvagn 4090, 4082 (samtliga dessa är i fabriksförpackningar), 3 öppna godsvagnar, övergång 7390 (förpackning), 12 elväxlar (varav 6 i förpackning), ca 170 rälsbitar, delvis i förpackningar, stoppbock, 2 ställputar, krysspår, transformator

Funktioner ej testade, skador förekommer, 2 skadade lok samt vagn medföljer,

891129

2021-03-18