Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SALONGSBORD, omkring 1900, empirestil, skiva i marmor, fanérat i mahogny, dekor i förgylld brons av bl a karyatider, höjd ca
Smärre fanérskador, skivan med fläckar
891139
2021-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här