Bord empirestil

Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SALONGSBORD, omkring 1900, empirestil, skiva i marmor, fanérat i mahogny, dekor i förgylld brons av bl a karyatider, höjd ca

Smärre fanérskador, skivan med fläckar

891139

2021-03-16