Konsolbord empire 1800-tal

Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KONSOLBORD, empire, marmoskiva, låda i sarg, mahognyfanér, detaljer i mässing, höjd ca 83, 104x50 cm

Skiva med lagning, fanérskador
Lösa delar medföljer

891143

2021-03-18