Skolplanscher 12 st

Skolplanscher 12 st
Skolplanscher 12 st
Skolplanscher 12 st
Skolplanscher 12 st
Skolplanscher 12 st
Skolplanscher 12 st

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKOLPLANSCHER, 12 st, omkring 1900-talets mitt. litografiska tryck, med bokstavsövningar, Bonnier, Stockholm, ca 67x86 cm

Bruksslitage, hanteringsveck förekommer, fläckar och slitage

891193

2021-03-21