Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD / SPELBORD, Art deco, 1920/30-tal, fyra ben, glasskiva, intarsia, utdragbara skivor a 23 cm, bonad björk, höjd ca 58, längd 70, bredd 50 cm.

Slitage, skavmärke på ben / fanerskada.

891194

2021-03-16