Gustavianska ljusstakar

Gustavianska ljusstakar
Gustavianska ljusstakar
Gustavianska ljusstakar
Gustavianska ljusstakar
Gustavianska ljusstakar
Gustavianska ljusstakar
Gustavianska ljusstakar
Gustavianska ljusstakar

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, gustavianska, svarvat och skuret trä, kannelerat skaft, ljuspipor av mässing, höjd 35 cm

Lagningar, slitage.

891209

2021-03-16