Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELIS BERGH, grogglas, 10 st, Kosta, 1930-tal, art deco, optikblåsta, graverad dekor av fiskar, signerade K K 337/..., höjd 14 cm
891228
2021-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här