Arbetslampa

Arbetslampa
Arbetslampa
Arbetslampa
Arbetslampa
Arbetslampa
Arbetslampa
Arbetslampa
Arbetslampa

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARBETSLAMPA, industrimodell, ca 1930/40-tal, metall samt alumium, total längd ca 103 cm

Bruksslitage, elen omdragen, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad

891231

2021-03-21