Erik Jörgensen stolar "Rondo"

Erik Jörgensen stolar
Erik Jörgensen stolar
Erik Jörgensen stolar
Erik Jörgensen stolar
Erik Jörgensen stolar
Erik Jörgensen stolar
Erik Jörgensen stolar
Erik Jörgensen stolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK JØRGENSEN, stolar, 6 st, "Rondo", Danerka, formpressad sits, förkromade ben, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, repor, träbortfall

891242

2021-03-17