Etsning, föreställande Hötorget

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, tidigt 1900-tal, Komposition av torghandel på Hötorget, Stockholm, bildmått ca 30x22 cm

Något gulnad, ej examinerad ur ram

891244

2021-03-21