Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
BLOMSTERBORD, 1950/60-tal, med fontän, bl a mosaik, höjd ca 58, 75x60 cm
Slitage, mindre skador
891253
2021-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här