Fåtölj 1950/60-tal

Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1950/60-tal, brickmärkt illum bolighus, Köpenhamn, djuphäftad rygg, lös sittplymå, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, fläckar, skador

891255

2021-03-20