Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, 3 lådor i sarg, teakfanér, detaljer samt fothylsor i mässing, höjd ca 85, 200x75 cm
Slitage, repor, skador
891259
2021-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här