Skrivbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, 3 lådor i sarg, teakfanér, detaljer samt fothylsor i mässing, höjd ca 85, 200x75 cm

Slitage, repor, skador

891259

2021-03-20