Meissen figuriner

Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEISSEN, porslin, figuriner, 2 st, i form av puttos, 1800-tal, höjd ca 11,5 cm

Flertalet lagningar

891263

2021-03-22