Gunnar Zilo olja på pannå

Gunnar Zilo olja på pannå
Gunnar Zilo olja på pannå
Gunnar Zilo olja på pannå
Gunnar Zilo olja på pannå

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR ZILO (1885-1958), olja på pannå, signerad och daterad -46, stilleben, 70x50 cm.

Smärre ytslitage samt något färgbortfall.

891271

2021-03-27