Skål Moser Karlsbad

Skål Moser Karlsbad
Skål Moser Karlsbad
Skål Moser Karlsbad
Skål Moser Karlsbad
Skål Moser Karlsbad
Skål Moser Karlsbad
Skål Moser Karlsbad
Skål Moser Karlsbad
Skål Moser Karlsbad
Skål Moser Karlsbad

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MOSER, skål, glas, Tjeckien, Karlsbad, 1800-talets slut, slipad dekor, guldbård, höjd ca 8, diameter 20 cm

Slitage

891279

2021-03-16