Birgit Bohrn väggbonad
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BIRGIT BOHRN, "Sockertoppar", väggbonad, lappteknik, geometiskt mönster, monogramsignerad B.B., samt etikettmärkt och daterad 1992, ca 214x135 cm
Smärre bruks och åldersrealterat slitage
891280
2021-03-22