Birgit Bohrn väggbonad

Birgit Bohrn väggbonad
Birgit Bohrn väggbonad
Birgit Bohrn väggbonad
Birgit Bohrn väggbonad
Birgit Bohrn väggbonad
Birgit Bohrn väggbonad

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGIT BOHRN, "Ålkråkorna kommer", väggbonad, lappteknik, geometiskt mönster, monogramsignerad B.B., samt etikettmärkt, daterad 1997, ca 204x127 cm

Smärre slitage

891283

2021-03-22