Pall i rotting

Pall i rotting
Pall i rotting
Pall i rotting
Pall i rotting
Pall i rotting
Pall i rotting

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

800 SEK

PALL,1900-talets andra hälft, flätad rotting och metallben, sitthöjd ca 40 cm 33x51 cm

bruksslitage med patina

891299

2021-03-21