Arabia kräftservis 1970-tal

Arabia kräftservis 1970-tal
Arabia kräftservis 1970-tal
Arabia kräftservis 1970-tal
Arabia kräftservis 1970-tal
Arabia kräftservis 1970-tal
Arabia kräftservis 1970-tal
Arabia kräftservis 1970-tal
Arabia kräftservis 1970-tal
Arabia kräftservis 1970-tal
Arabia kräftservis 1970-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRÄFTSERVIS, 13 delar, Arabia, Wärtsilä, 1973, porslin, bestående av fat 31x36, mattallrikar 6 st diam 25,5 cm, skålar 6 st diam 15 cm.

Smärre slitage

891306

2021-03-16