Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HILDING NYMAN (1870-1937): pojke med pinne, signerade Hilding Nyman, akvarell på papper, ca 37x27 cm
Ej examinerad ur ram
891322
2021-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här