Planscher anatomi
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKOLPLANCHER, 8 st, 1900-talets mitt, Anatomiska väggtavlor, litografiskt tryck, varierande storlek, ca 170x80 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage, hanteringsveck, kantskador, gulnad, ej fullständigt genomgångna
891323
2021-03-21