Planscher anatomi

Planscher anatomi
Planscher anatomi
Planscher anatomi
Planscher anatomi
Planscher anatomi
Planscher anatomi
Planscher anatomi
Planscher anatomi
Planscher anatomi
Planscher anatomi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKOLPLANCHER, 8 st, 1900-talets mitt, Anatomiska väggtavlor, litografiskt tryck, varierande storlek, ca 170x80 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, hanteringsveck, kantskador, gulnad, ej fullständigt genomgångna

891323

2021-03-21