Lykta

Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

LYKTA, koppar, omkring 1800-tal, blyinfattat glas, höjd med ring 43 cm, diam 18 cm

Smärre slitage

891324

2021-03-16