Fort och figurer
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FORT MED COWBOYS OCH INDIANER, omkring 1900-talets mitt, figurerna övervägande Elastolin, fort med bl.a saloon, sheriff office, torn, 4 st vagnar i metall, Wigwam, mm
Diverse skador, enstaka senare figurer medföljer
891335
2021-03-17