Skåp nyrenässans
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KLÄDSKÅP, omkring 1900-talets första hälft, nyrenässans, bemålat, beslag i mässing, invändigt med flyttbara hyllplan, nederdel med låda, höjd ca 195, 89x59 cm
Smärre bruksslitage, senare bemålad
891336
2021-03-16