Skåp nyrenässans

Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLÄDSKÅP, omkring 1900-talets första hälft, nyrenässans, bemålat, beslag i mässing, invändigt med flyttbara hyllplan, nederdel med låda, höjd ca 195, 89x59 cm

Smärre bruksslitage, senare bemålad

891336

2021-03-16