Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

9 800 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

BORDSPENDYL, Frankrike, 1800-talets början, empire, förgylld brons, dekor av antikiserande kvinnogestalt, maskaroner samt hund, urtavlan märkt Ouasse A Paris, längd ca 35, höjd ca 42 cm, pendel och nyckel medföljer

Kuntoraportti

6 st ej monterade ben medföljer. Funktion ej kontrollerad, SAV ansvarar ej för funktion.

891357

Päivämäärä:

2021-03-23