Axel Wallenberg oljemålning

Axel Wallenberg oljemålning
Axel Wallenberg oljemålning
Axel Wallenberg oljemålning
Axel Wallenberg oljemålning
Axel Wallenberg oljemålning
Axel Wallenberg oljemålning
Axel Wallenberg oljemålning
Axel Wallenberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL WALLENBERG (1898-1996): "Den blåa linjen", signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, medföljer katalog, ca 40x33 cm

891360

2021-03-21