Byrå 1950-tal

Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1950-tal, 3 lådor, fanerad i mahogny, intarsia i klassicerande dekor, höjd ca 70, 82x41 cm

Nyckel finns

891367

2021-03-17