Olle Kåks litografi

Olle Kåks litografi
Olle Kåks litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE KÅKS (född 1941): Komposition, signerad Kåks, 1/10, färglitografi, bladmått ca 80x120 cm

891376

2021-03-17