Bertil Apelgren oljemålning

Bertil Apelgren oljemålning
Bertil Apelgren oljemålning
Bertil Apelgren oljemålning
Bertil Apelgren oljemålning
Bertil Apelgren oljemålning
Bertil Apelgren oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BERTIL APELGREN (född 1912): Påfågelöga och prästkrage, signerad Apel, olja på duk, bildmått ca 33x24 cm

Kuntoraportti

891378

Päivämäärä:

2021-03-18