Bertil Apelgren oljemålning
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BERTIL APELGREN (född 1912): Påfågelöga och prästkrage, signerad Apel, olja på duk, bildmått ca 33x24 cm
Kuntoraportti
891378
Päivämäärä:
2021-03-18