Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
VILLEROY & BOCH, fiskfatt, porslin, tidigt 1900-tal, jugend, ca 60x27 cm
Litet avslag kring kant, viss krackelyr förekommer
891382
2021-03-21